HEMEN BAŞVUR Hakkımızda | İzmir İlaçlama

HakkımızdaHakkımızda

İzmir İLAÇLAMA, Halk Sağlığı Haşere İlaçlama & Dezenfeksiyon Hizmetleri ile İzmir ve çevresinde dinamik, ekonomik ve kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışı ile faaliyet gösteren bir firmadır.

İzmir İLAÇLAMA, bünyesinde Mesleklerinde deneyimli Veteriner Hekim, Kimyager ve Ziraat Mühendisi bulunduran ve Biyosidal Ürün Uygulama Sertifikası Olan Personel ile çalışan İlaçlama alanında İzmir in her semtinde ve çevresinde istediğiniz her an ulusal ve uluslararası standartlar ve Toplam Kalite Yönetimi İlkelerini prensip edinerek en iyi hizmeti sunmaktır.

İZMİR İLAÇLAMA şirketi kaliteli malzeme, insan ve çevre sağlığına zararı olmayan Dünya Sağlık Örgütü tarafından onaylanıp (WHO), Sağlık Bakanlığınca ruhsatlandırılmış, TSE Belgeli, ithal, kokusuz, uzun süre etkili, ilaçlarla, haşerelerden kesin olarak kurtulmanın garanti ve güvencesini vermektedir. Dünya Sağlık Örgütü, (WHO) ve Dünya Standartlarında insanlara ve çevreye zarar vermeyen uygulama ve kontroller yapmaktadır.

İZMİR İLAÇLAMA, Müşterilerimizden gelen acil çağrılara 7/24 SAAT HİZMET ANLAYIŞI ile azami 48 saat içerisinde cevap vermekte, problemleri en kısa sürede çözmekteyiz.

İZMİR İLAÇLAMA, İlaçlama Hizmetleri Çalışma Prensibi; Siz Değerli Müşterilerimize Haşerelerle Mücadele Konusunda Kesin ve En Etkili Çözümü Sunmaktadır.

İZMİR İLAÇLAMA, “Halk Sağlığı Alanında Haşerelere Karşı İlaçlama Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik’’ gereği YETKİ BELGESİNE sahiptir.

Bunlar firmamızın müşterilerine sunduğu hizmetlerden bazıları, daha fazlası için hemen bizi arayın!

 Farkı bizimle çalıştığınızda fark edeceksiniz.

Misyonumuz

Müşterilerimize dünya standartlarında en yeni ve en gelişmiş ürünleri, yetkin kadromuz ile eksiksiz hizmet anlayışı içerisinde sunmak; ilaçlama ile...

← Devamını Oku

Galeri

https://www.youtube.com/watch?v=RTa1bNKkUoA

Devamını Oku →

İlgili Yazılar