HEMEN BAŞVUR İlaçlama ve Gerekliliği | İzmir İlaçlama

İlaçlama ve Gerekliliği

İzmir İlaçlama İlaçlama ve Gerekliliği


İlaçlama ve Gerekliliği

Garantili, Ek1 Belgeli, Sağlık Bakanlığı Onaylı, Haşere ilaçlama firması 

Dezenfeksiyon ve ilaclama Ziraat mühendisi gözetiminde hazırlanan Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlar ile eğitimli personel tarafından ruhsatlı böcek ilaçlama firmamizda  yapılmaktadır . Amatörce bilgisizce yapılan her müdahale haşere sorunu daha da arttırmaktadır. izmir ilaçlama  firması olarak uzman ziraat mühendizimiz ve profesyonel kadromuz ile  tüm İzmir il sınırları dahilinde %100 garantili, yani haşerat sorununu tamamen çözme garantili ilaçlama hizmeti vermektedir. Tüm ilaçlarımız Sağlık Bakanlığı onaylı olup, gıda firmaları ilaçlamalarından sonra EK-1 Belgesi vermeye yetkiliyiz.

Haşere mücadelede İzmir'in tercihi izmir ilaçlama


 
İzmir'de İlaçlama  Yaptığımız İlçeler

 Konak, Balçova, Bayraklı, Bornova, Buca, Çiğli, Gaziemir, Karabağlar, Karşıyaka, Narlıdere, Aliağa, Bayındır, Beydağ, Çeşme, Dikili, Foça, Güzelbahçe, Karaburun, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Menderes, Menemen, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı,  Urla  bütün Izmir'de  böcek ilaçlama, haşere ilaçlama dezenfeksiyon, pest kontrol hizmeti vermekteyiz.
Ayrıca çevre ilerden  gelen taleplere de cevap vermeye başlamıştır.

Haşere Türleri Uygulamalarımız

Kalorifer böceği ilaçlama

Amerikan hamam böceği ilaçlama

Sinek, sivrisinek ilaçlama

Fare, sıçan ilaçlama

Pire ilaçlama

Kene ilaçlama

Uyuz ilaçlama

Karınca ilaçlama

Tahtakurusu, gümüş böceği ilaçlama

Yılan mücadele

Haşere kemirgen ve sürüngen mücadele

İlaçlama Alanlarımız

Ev ilaçlama

Mutfak ilaçlama

Apartman ilaçlama

İşyeri ilaçlama

Alışveriş merkezi (AVM) ilaçlama

Hastane ilaçlama

Tüm diğer sağlık kurumları ilaçlaması

Okul, eğitim kurumu ilaçlama

Restoran, kafe ilaçlama

Bahçe, peyzaj ilaçlama

Dış alan ilaçlama

Atık ilaçlama

Otel ilaçlama

Depo ilaçlama

Kalorifer Böceği, Hamam Böceği ( Kakalak ) Türleri, İlaçlama ve Mücadelesi Hakkında Öğrenmek İstediğiniz Tüm bilgiler için bize ulaşın 

Ev içi böcek ilaçlamalarımızda müşterilerimizin belirlediği gün ve saate sadık kalınarak, alanında uzman kadromuz belirtilen adrese ulaşılır. Ev içi genel bir keşif yapılır. Soruna neden belirlenir ve daha sonra uygulama yapılır. 

En iyi ilaçlama firmaları seçimi tamamen müşteri memnuniyeti ile doğru orantılıdır. Gerçek adanmışlık yoksa, gerçek başarı da yoktur ilkesine dayanarak kurulan ilaçlama firmasıyız.

Böcek İlaçlama da Kapıda Ödeme Kolaylığı

Garantili İlaçlama 

Izmir'de 7 gün 24 saat ilaçlama hizmeti

İzmir ilaçlama, izmir içi veya izmir çevresi içinde sizin belirlediğiniz gün ve saatlere bağlı kalarak, günün 24 saati güler yüzlü hizmet ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, çözüm odaklı bir firmadır.

İzmir'de Haşere İlaçlama

Haşere ilaçlama izmir ve çevresinde kaliteli hizmet  devam ediyor. 

İzmir'de Böcek İlaçlama, Haşerat, Fare, Sıçan Mücadelesi

İzmir‘de bulaşıcı hastalık riski taşıyan virüs, bakteri, parazit gibi mikroorganizmaları özel üretim sağlık bakanlığı onaylı  dezenfektanlarla ev, işyeri, otel ve tüm kapalı alanlarda  dezenfekte hizmetini vermektedir. Yaşam alanlarını virüs ve bakterilerden tamamen arındırmak için dezenfeksiyon uygulaması gelir. Genel amaçlı temizlik maddelerinin bu virüs ve bakterilere etkisi yeterli değildir. İzmir ilaçlama dünya sağlık örgütü onaylı dezenfektanlar ile evlerinizdeki bu virüs ve bakterileri dezenfekte işlemi ile temizliyor. Tüm dünyayı etkisi altına alan korona virüs (covid-19) dezenfeksiyonu için bizimle 05558388173 numaradan iletişime geçebilirsiniz.

İzmir İlaçlama Böcek İlaçlama

Böcek İlaçlama

Yaşam alanlarımızı istila ederek, etrafa yaymış oldukları bakteri ve mikroplarla sağlığımız üzerinde tehlike oluşturmakta olan böcek....

← Devamını Oku

İlgili Yazılar